GÜNCEL 17.01.2022
Tenteli teslimatları ile hedeflere bir adım daha...

İSO)'Türkiye'nin İkinci500Büyük SanayiKuruluşu 2013 sıralamasında 408. Sıradan listeye girerek, 58 basamakbirden yükselmeyi başardı.

Konya Ticaret Odasında düzenlenen KonyaEkonomi Ödül töreninde Gelir Vergisi, Kurumlar vergisi, İhracat, ISO ilk 500,ISO ikinci 500, en çok tescil yapan ve en çok istihdam oluşturankategorilerinde firmalara ödüller verildi.

“ISO İkinci 500 sıralamasında” Konyabölgesinden 15 büyük firma yer aldı. Bölgede geçen yıla göre 14. sıradan 12. sırayayükselen Serin Treyler, Konya’da en çok yükselen şirketler arasındakisıralamada ise dördüncü oldu.

“Konya Ticaret Odası’ndan Serin Treyler’eÖdül”

Serin Treyler Adına Yönetim Kurulu BaşkanıMehmet SERİN, ödülü Konya Valisi Muammer Erol’dan aldı. Çalışmalarının bu ödülile teşvik edilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden SERİN “Her şirketin olduğu gibi bizim de hedeflerimiz var. Bu ödülbizim hedeflerimize ulaşmada izlediğimiz yolun doğruluğunu göstermesi açısındanönemlidir. Serin’i bu başarılı çizgisine taşıyan çalışanlarımıza,tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

“Başarının anahtarı doğru zamanda doğru yatırım”

Sıralamadaki bu yükselişin doğru zamandayapılan doğru yatırımlara ve her yıl belirlenen hedeflerin üzerinde satışyapılmasına bağlı olduğunu vurgulayan Serin Treyler Yönetim Kurulu BaşkanıMehmet SERİN, “İSO’nun 2013 yılında açıkladığı ikinci 500 listesinde 408. sıradayer almamız beklediğimiz bir yükseliş oldu. Bu durum bizi çok memnun etti. Uyguladığımız yatırım politikaları vekalitemizden ödün vermeden yapmış olduğumuz üretimlerle hedef çıtamızı hergeçen yıl yükseltmemiz bize bu başarıyı getirmiştir” dedi.