Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Haberler

TENTELİ TESLİMATLARIYLA HEDEFLERE BİR ADIM DAHA

Serin Treyler, araç teslimatlarınaaralıksız devam ederken, tenteli grubunda yer alan araçların teslimatı ile yılsonusatış hedeflerine adım adım yaklaşıyor.

Standartüretim kapsamında yer alan ürün gruplarında teknolojik gelişmeleri yakındantakip eden Serin Treyler, Müşteri beklentilerini dikkate alarak, Ar-Gemühendislerince geliştirilen 2014 modeli treyler satışlarını istikrar ilesürdürüyor.

“Firmalar araç yatırımlarında hızkesmiyor”

2014yılının firmalar açısından araç yatırımı yılı olacağını geçtiğimiz yıl deklareeden ve üretim planlamasını ona göre yapan Serin Treyler, araç yatırımlarınıyapan lojistik firmalarının tercih ettiği marka olarak sektörün dikkatiniçekiyor.

“ Tenteli araçlara yoğun ilgi “

Tenteligrubunda yer alan Optima, Optima Light, Tam ve Yarı Midilli, Avaraj modellerinikullanıcı isteklerine göre üreten Serin Treyler, her bir modelinde kullanıcısına,yük ve kullanım şekline uygun araçlarla hitap ediyor. Ürün ve malzemegelişiminde, daha fazla yükü taşıtmanın, daha uzun ömürlü araç tasarımlarınıgöz önünde tutulmasını sağlayarak müşterilerine daha fazla kazanç sağlayacakürün teslim etmeyi hedefliyor. Ayrıca Serin Treyler üst yapıda kullanıcıtercihine sunulan kalkar çatı, çift seyahat yüksekliği, kayar perde, kayar çatıgibi tercihleri ek opsiyonel özellikler olarak sunuyor. Boytrans Lojistik,Bedirhan Uluslararası Nakliyat, Günaydın Nakliyat, UTS Uluslararası Nakliyatile Sertürk Uluslararası Nakliyat gibi kendi sektörlerinde güçlü firmalarlayapılan anlaşmalar ve yakaladığı müşteri memnuniyeti sayesinde Serin Treyler,2014 yılı ilk dört ayında 190 adetlik satışla bu ürün grubundaki satış hedefiniyakaladı. Kombine taşımacılığa uygunhuckepack model üzerinde Ar-ge’sini tamamlayan ve test sürüşünü devam ettirenSerin, bu kategoride ürün isteyen müşteri taleplerini yerine getirmeye veüretim planına almaya hazırlanıyor.


07.05.2014