Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Haberler

SERİN TREYLER ÇITAYI YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYOR…

Geri Alım Garantili,Treyler değişim kampanyası başlattı.

 

Yerli üretim teknolojilerindegelişimlerini hızla ve kararlılıkla devam ettiren Serin Treyler, üretimin heraşamasında Ar-Ge mühendislerince geliştirilen uygulamaları, Kalite KontrolDepartmanındaki mühendislerce kontrolünü sağlayarak, müşterilerine güveniveriyor. Sıcak galvaniz daldırma metodu ile üretilen ürünlerine en az 10 yılpaslanmazlık garantisini veren Serin, müşterilerini rahatlatacak yeni biruygulamayı daha hayata geçirdi.

 

Konuyla ilgili açıklamalardabulunan Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi RecepSerin; “Bildiğiniz gibi lojistik sektöründe yenilenme safhaları zaman,enerji ve para kaybına yol açmaktadır. Serin treyler olarak sizin bu yükünüzühafifletmek ve markamıza olan güveninizi tescillemek amacıyla bizi tercihederek almış olduğunuz tenteli treylerimizin yenisini almanız durumunda gerialma sözü vermekteyiz” dedi.

 

Tenteli tip treylerin satışsözleşmesi ile birlikte tanzim edilen Serin TreylerDeğişim Garantisi sözleşmesi araç tesliminde müşterilere teslim ediliyor.Müşteriler araçlarını yenilemek istediklerinde bu garanti kapsamında yeni birürünün alımında belirlenmiş indirimlerden faydalanıyor.

 

Sistemin işleyişi ile ilgiliolarak Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi RecepSerin devamla; “İhtiyaç duyduğunuzda almış olduğunuz treyleri sizi zararettirmeyecek ölçüde belirlediğimiz eskime oranları düşülerek yenisi ile takasedilebilir, daha genç araçlarla olmanın güveni ve keyfini sürebilirisiniz.Kampanyanın içeriği ve uygulama kriterleri hakkında detay bilgileri SatışTemsilcilerimizden ve Serin Corner Satış noktalarımızdan müşterilerimizalabilirler” dedi.

Tenteli tip treyler ürünlerindetercih edilen Serin Treyler, bu uygulaması ile sektörde yeni bir hız kazanmayıhedefliyor. Markasının ikinci el değerinde elde ettiği başarı çıtasını gerialım garanti sözleşmesi ile biraz daha yükselten Serin, ürünlerinin kullanımabağlı olarak yaşayacakları değer kaybını önlüyor.