Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Haberler

 • ZOFUNLAR BETON’A 8 ADET TİGER DAMPER
 • SİNNEP LOJİSTİK’E 5 ADET GALVANİZ TENTELİ
 • SERİN TREYLER DÜŞEN PAZARDA, PAYINI ARTTIRDI
 • SERİN TREYLER ÇITAYI YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYOR…
 • SERİN, PASLANMAZLIKTAKİ ÇITAYI ZİRVEYE TAŞIDI
 • MEGA PROJEDE SERİN VE ÖZTRANS İŞBİRLİĞİ
 • YÜKLEMESİ KOLAY, HACMİ DAHA GENİŞ: SERİN HCAP
 • FİLOLARIN YENİ GÖZDESİ HUCKEPACK’LERDEN DNT’YE 15 ADET
 • BARAN OTOMOTİV’ E 11 ADETLİK HAVUZ DAMPER’İN İLK 5 ADEDİ TESLİM EDİLDİ
 • MRM VE SERİN MARKA KONTEYNERLER LİMANLARDA
 • 2 MARKA VE 7 FARKLI MODEL İLE KONTEYNER’DE SERİN ATAĞI
 • SERİN, YENİ GELİŞTİRDİĞİ HUCKEPACK MODELİ İLE LOGİTRANS FUARINDA
 • ÇAVDAROĞLU61 NAKLİYAT’A 5 ADET TENTELİ TREYLER
 • TENTELİ TESLİMATLARIYLA HEDEFLERE BİR ADIM DAHA
 • SERİN TREYLER, İSO İKİNCİ 500 DE 58 BASAMAK BİRDEN YÜKSELDİ.
 • HAFRİYATÇILARIN VAZGEÇİLMEZİ TİGER HAVUZ DAMPER

Hakkımızda

Köklü bir üretim geçmişine sahip olan Serin Treyler, Treyler üretimine 1980’li yıllarda dingil üretimi yaparak başladı. Geliştirdiği modelin sağlamlığı ve bakım istemeden kilometrelerce kullanımı sağlayan dingiller, iç piyasada tercih edilirken aynı zamanda Ortadoğu ülkelerine ihraç edilen bir ürün haline geldi. 1983 yılında konteyner taşıyıcı modelinde ilk treylerini üreten Serin,  müşterileri ile kurduğu iyi ilişkiler sayesinde bugünlere ulaştı.

 

Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren Serin Treyler izlediği bu politikanın karşılığını sektörden fazlasıyla aldı ve kısa bir zaman içinde tutulan bir marka haline geldi.

 

Ar-Ge politikalarına önem veren Serin, Müşteri beklentilerini fazlasıyla önemseyerek sürekli değişim ve gelişim halinde kendisini zinde tuttu ve istikrarlı büyümeyi hedefledi. Bunun bir tabii seyri olarak yıllar içinde makine parkı ve fabrika alanları sürekli büyüdü ve sektöre sağladığı istihdam kapasitesi artışını devam ettirdi.

 

Serin Treylerin gelişim çizgisinde önemli satır başları; 1991 yılında 2. Organize sanayi bölgesinde 12.000 m2 lik fabrika binasını, 2005 yılında 3.Organize sanayi bölgesinde 20.000 m2 lik ikinci fabrikasını hizmete aldı. Müşterilerine daha yakın olmak amacıyla İstanbul’un lojistik merkezlerinden birisi olan Hadımköy bölgesine üst yapı üretim ve servis tesisi hizmete başladı. 2006 yılında boya üretim ünitesini 6000 m2 kapalı ve fırınlı bir yapıya dönüştüren Serin,sektörde bir ilk olan 5 yıl paslanmazlık garantisini verdi. 2011 yılında sektörün en büyük yedek parça depolama alanını hizmete açan Serin, satış sonrası hizmetlerde hız ve kalite açısından sektöre yeni bir soluk getirdi.2015 yılı sonlarında galvaniz teknolojisi ile ürünlerini buluşturan Serin en az 10 yıl paslanmazlık garantisi ile ürünlerini üretmeye başladı.

 

Lojistik sektörünün ihtiyaçları her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişimi yakından takip eden Serin, Ar-ge birimini kurumsal hale dönüştürerek, Ar-Ge Merkezi kurulması yönünde çalışmalarına başlamıştır.

 

Konya’dan dünyanın bir çok noktasına ürünlerini ulaştıran Serin,ülkemize katkısını her geçen gün artırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.  

Sertifikalar

Kalite Politikamız

Hedefimiz; 
Müşteri isteklerini karşılayan tasarım, kaliteli üretim, uygun fiyat, zamanında teslim, hızlı ve etkin satış sonrası servis hizmeti ile müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlamaktır.

Kalite ve verimliliği artırmak için: 
“Kaliteyi sağlamak; kontrol edenin değil, işi yapanın sorumluluğundadır” anlayışı hakim olmalı, Serin çalışanları “iç ve dış müşterilerin memnuniyetini amaç edinmeli gönülden ve özverili çalışmalıdır” Kalitemizi sürekli iyileştirmeli, her türlü israf, kayıp, fire ve yeniden işlemeleri önleyerek maliyetleri düşürmeli, tüm faaliyetlerimizde çevrenin korunmasına özen göstermeliyiz. 

Kalitemizi sürekli iyileştirmek için: Bilgiyi yönetebilmeli, Çalışanlarımızın eğitimine önem vererek gerekli bilgi ve yeteneklerle donatmalı, Müşteri ve tedarikçilerimizle kalite konusunda işbirliği yapmalıyız.

 

KALİTEMİZ GURURUMUZDUR.

Üye Olduğumuz Dernek ve Kuruluşlarİletişim Bilgileri

MERKEZ FABRİKA

Büyük Kayacık Organize Sanayi Bölgesi Kuddusi Cd. No 1 Selçuklu - Konya

444 2 923 - 0.332.2820100 (PBX)

+90 332 239 06 13

serin@serin.com.tr2.FABRİKA

Konya Org.San.Bölgesi Evrenköy Cad. No:30 Selçuklu / KONYA

+90 332 239 06 10 (Pbx)

+90 332 239 06 13

serin@serin.com.tr

İletişim Formu