Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Nachrichten

SERİN, YENİ GELİŞTİRDİĞİ HUCKEPACK MODELİ İLE LOGİTRANS FUARINDA

Özellikleson dönemde artan karayolu maliyeti, ülkelerin uyguladıkları geçiş karnesistemindeki haksız uygulamalar, çevreci düşüncenin gelişmesi gibi etkenlerleuluslararası nakliye yapan birçok firmanın tercih ettiği model olan huckepackmodelini, Serin Treyler yollarla buluşturuyor.


İlküretimini Mega şasi araç üzerinde yaptığı güçlendirme ile çıkaran Serin,Bağımsız hareket edebilen çatı ve gümrüklenebilir yan perdelerin olduğu üstyapı sistemini standart bir özellik olarak sundu. İç tavan yüksekliği 2950mm veiç uzunluğu 13600mm olan modelde, yükseltilebilir Serin, Mega attic veyaLifemaster çatı kalkar sistemleri opsiyonel olarak sunuldu. Huckepack Mega 950mm, Huckepack Avarage 1050 mm pleyt yüksekliğine sahipiki model ile müşterilerinden siparişleri almaya başladı.

Güvenlitaşıma belgeleri olan EN12642 COD XL yük emniyet sistemi ve UIC596-5 S400/P400tren yolu taşımacılığı sertifikaları olan araç, toplamda 7500 km’lik testsürüşünü başarıyla tamamlamasının ardından, seri üretime başlandı.

Kombine veya intermodal taşımacılıkolarak tanımlanan, karayolu-Ro-ro- tren taşımacılığının birlikte yapıldığı, butaşıma şeklinde kullanılan treyler özel donanıma sahip oluyorlar. Gümrüklemedensonra varış noktasına daha hızlı ulaşılabildiği için nakliye firmaları filoalımlarında bu tür araçları tercih ediyorlar.


15.11.2014