Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Nachrichten

ÇAVDAROĞLU61 NAKLİYAT’A 5 ADET TENTELİ TREYLER

Merkezi Trabzon’da bulunan Çavdaroğlu61Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti., Serin Treyler’den teslim aldığı 5 adet TenteliTreyler ile filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Zamanında, sağlam, güvenli teslimatı kendineilke edinmiş olan ve Rusya, Gürcistan, Nahçivan, Azerbaycan, Kazakistan veAvrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine lojistik hizmetiveren Çavdaroğlu61 Nakliyat, Serin Treyler ile yapmış olduğu iş birliğisayesinde 5 adet Tenteli Treyleri filosuna ekledi.

“Güvenlive sağlam teslimat kalite araçlarla olur”

Çavdaroğlu61 Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti.Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Çavdar,zamanında ve sağlam teslimat yapabilmenin başlıca şartının kalitesi yüksekaraçlara sahip olmaktan geçtiğine vurgulayarak şunları söyledi “ Firmamızdünyanın birçok ülkesine lojistik hizmeti veren ve Trabzon bölgesinde güçlü bir filoya sahipsayılı firmalardan bir tanesidir. Bu sektörde güçlü olmak için ise verdiğinizhizmetin kalitesinin yüksek olması gerekir. Bu yüzden almış olduğumuz işlerdezamana ayak uydurmak ve taşımış olduğumuz yükün sağlam olarak teslimi ve güvenliğibizim için çok önemlidir. Filomuzdaki araçlarımızın da bu ilkemize uygunkalitede olması esastır. Serin Treylerin ise kaliteye önem vermesi noktasındakihassasiyetinden dolayı ilk tercihimiz oldu. Gerek üretmiş oldukları araçlarınhafif olması ve daha fazla yük yükleme imkânı sağlaması, gerekse yükleme veboşaltma esnasında aracın kolay kullanılabilmesi bize kazanç ve zaman avantajısağlıyor. Yapmış olduğumuz bu yatırımların her iki taraf içinde hayırlıolmasını dilerim” dedi.


10.06.2014