Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Des nouvelles

ZOFUNLAR BETON’A 8 ADET TİGER DAMPER

Kırklareli merkezli ZofunlarBeton, Serin ile yaptığı işbirliği ile 8 adet 24 m³ Tiger Havuz Damper’i teslimalarak filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Betonun yapıda güvenilir bir biçimdeişlevini yerine getirebilmesi için üretim, taşıma, yerleştirme ve bakım hizmetiveren Zofunlar Beton , ağır yüklere ve zorlu kullanım alanlarına sahip birsektörde hizmet verirken, filoda bulunan araçların bu şartlara dayanabilmesi veistenilen performansı göstermesi konusunda tercihlerini Serin Tiger HavuzDamperlerden yana kullanmayı tercih etti.

Tiger Havuz Damperlerin Başlıca Özellikleri

Sağlamlığı,hafifliği ve akıllı teknolojik özellikleriyle mega projelerin gözdesi olanTiger havuz damperlerde Elektronik Süspansiyon Sistemi bulunuyor. Dingil başınadüşen yük miktarı, hava yastık basıncın kontrolü, günlük servis ve toplammaliyet kaydı tutulabiliyor. Ayrıcaaracın kullanım sonucu hangi şartlarda ne zaman nasıl bir durum ilekarşılaştığının kaydı da tutulabiliyor. Asfalt dökümü sırasında Fnisher iledamper arasında Smartboard sayesinde düz yâda eğimli yol fark etmeksizin basınçdeğeri girerek damperin frenlemesini sürücüsüz otomatik kontrol etme,dolayısıyla yüzde yüz uyumlu çalışma olanağı gibi özellikler kolaycagörüntülenebiliyor.