Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Des nouvelles

SERİN TREYLER WHATSAPP HATTI KURDU

Treylersektörünün öncü firmalarından Serin Treyler, müşterilerinin görüş, öneri veisteklerini kolaylıkla paylaşmaları için Whatsapp hattını hayata geçirdi.

Dijitalleşen dünyada mobil ve sosyal teknoloji araçları giderekyaygınlaşıyor. Bu teknolojileri yakından takip ederek hizmete alan SerinTreyler, satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşterilerin kolaylıkla ulaşmasınısağlamak için web sayfasını yenileyerek geniş ürün yelpazesini, bayi ve servisağlarını müşterileriyle paylaşıyor. Ayrıca sosyal mecrada aktifliğini sürdüren SerinTreyler facebook, instagram ve twitterhesapları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Whatsapphattı uygulaması başladı

Serin Treyler, 0 541 442 29 23 numaralıwhatsapp hattını tüm müşterilerin kolaylıkla ulaşmaları için devreye koydu. Tümgörüş, öneri ve isteklerin kolaylıkla paylaşılmasına ve anında çözümlerbulunmasına olanak sağlayan bu uygulama sayesinde, müşteri memnuniyetine verdiğiönemi bir kez daha vurgulayan Serin Treyler, yeni geliştirilmekte olan tüm uygulamave hizmetleri de yakından takip ederek en hızlı şekilde bunları da sisteminedahil etmeyi hedeflemektedir.

SerinTreyler Genel Müdürü Recep Serin, konuyla ilgili olarak “Serin Treyler’in mobilya da sosyal uygulamalarda iletişimini en üst seviyede tutmaya çabalıyoruz.Çünkü müşteri ile kurduğunuz diyalog ürününüzün kalitesi kadar önemli olmayabaşladı.” şeklinde konuştu.