Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

Des nouvelles

SERİN, PASLANMAZLIKTAKİ ÇITAYI ZİRVEYE TAŞIDI

Treyler sektörününöncü markası Serin Treyler, tenteli treylerde galvaniz sistemine geçerekpaslanmazlıktaki çıtayı zirveye taşıdı. Galvaniz teknolojisinin uygulandığıürünlerde paslanmazlık en az 10 yıl olmak üzere 30 yıla kadaruzayabiliyor.

Treyler sektörünün öncü markasıSerin Treyler, tenteli treylerinde yeni şasi ve tamponlarla birlikte 20’yeyakın üründe malzeme ömrünü uzatan sıcak daldırma galvaniz tekniğinde üretimyapmaya başladı.

Galvaniz, kaplama yapılan metalinkorozyon, çarpma ve dış etkenlere karşı korunmasını ve diğer malzemeler ileuyumlu çalışmasını sağlamak amacıyla yapılıyor. Tüm bu koruyuculuğun yanı sıradaha iyi bir görüntü vermesini de temin ediliyor. Galvaniz parçaların kullanımömürlerinin uzatılması hedefleniyor. Galvaniz tekniğinde kumlama, astarlama ,boyama gibi malzemeyi korurken yoran diğer kimyasal işlemlere gerek kalmıyor.

Galvaniz sıcak daldırma, otomotivsektörü ürünlerinin yanı sıra elektrik direkleri çöp tenekeleri gibi ağırçevresel korozyonların olduğu ürünlerde de kaplama malzemesi olarak kullanıyor.Çevresel etkilerin yoğunluğuna göre en az 10 yıldan azolmamak üzere 30 yıla kadar dayanım sağlanabiliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapanSerin Treyler Genel Müdürü Recep Serin, “Müşterilerimize daha uzun ömürlü vedaha dayanıklı nasıl bir ürün yapabiliriz sorusu bizleri sıcak daldırmagalvaniz tekniğine götürdü. Sıcak daldırma galvaniz teknolojisi, şasininüzerinde bir kaplamadan ziyade çeliğin içine nüfuz ediyor. Bu sayede diğerteknolojilere nazaran daha fazla bir koruma ve paslanmazlık sağlanıyor. Galvanizteknolojisinin uygulandığı ürünlerde paslanmazlık en az 10 yıl uzayabiliyor. ”şeklinde konuştu.