Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

أنباء

HAFRİYATÇILARIN VAZGEÇİLMEZİ TİGER HAVUZ DAMPER

Treyler imalatında her geçen yıl hedef çıtasını yükseltenSerin Treyler, Damper grubundaki başarısını yaptığı teslimatlarla kanıtlamayadevam ediyor.

Satış adetlerine göre, 2013yılını 2. Sırada tamamlayan Serin Treyler, ürettiği tüm ürünlerde, yapmışolduğu AR-GE çalışmalarının yanı sıra sektörün en önemli etkeni olan müşteriisteklerini birinci planda tutmuş ve istediği hedeflere ulaşmayı başarmıştır.Müşterilerin damper beklentilerini karşılamada ilk akla gelen firma Serin Treyler, Kasımayında ilk defa müşterileriyle buluşturduğu Tiger Havuz Damper'inbaşarısını yaptığı teslimatlarla göstermektedir.

Tiger Havuz Damper'in başlıca özellikleri

Dingil başına düşen yük miktarı, hava yastık basıncınkontrolü, günlük servis ve toplam maliyet kaydı tutulabilmesinin yanı sıraaracın kullanım sonucu hangi şartlarda ne zaman nasıl bir durum ile karşılaştığınınkaydı da tutulabildiği Elektronik Süspansiyon sistemi olası arızalarıntespitinde araç kullanıcılarına gerekli bilgiyi sağlıyor. Asfalt dökümünde kullanılan Fnisher ile damper arasında, düz yada eğimliyol fark etmeksizin, basınç değeri girerek damperin frenlemesini sürücüsüzotomatik kontrol edebilen, dolayısıyla yüzde yüz uyumlu çalışma olanağı sağlayanSmartboard sistemi avantaj sağlıyor. Arka tamponun kullanıma uyumlu olarakhareketli olması, diğer kullanılan aksesuarların da kullanıcısınınbeklentilerine cevap vermesi, hafifliğinin yanında mukavemetli oluşu, SerinTiger havuz damperin tercih edilmesindeen önemli başlıkları oluşturuyor.

“Zorlu şartların güçlü Damperi”

Son zamanlarda yurtiçi taşımacılık sektöründeki firmalarındamper grubuna yöneldiklerini vurgulayan Serin Treyler A.Ş. Genel Müdürü RecepSerin “Tiger Havuz Damper’imiz hafifliğisayesinde daha fazla yük taşıma imkanı sağlıyor. Yüksek mukavemetlimalzemeden imal edilen kasa sayesinde her yüke dayanıklı. Ağır yükleredayanıklı yekpare kaynaksız taban sacı bulunuyor. Bu sayede özkütlesi fazlaolan yüklerde dahi tabanın formu bozulmuyor. 2014 yılının Serin Tiger HavuzDamper yılı olacağına inanıyoruz” dedi.

Ocak – Şubat dönemindetoplam 141 adet damper grubu teslimatı yapan Serin treyler; en son ÜsteklerSan.Tic.Ltd.Şti.’ne 4 adet, Çetinceviz Nakliyat’a 2 adet ve diğer firmalarayapılan 14 adetlik teslimatı daha gerçekleştirdi.


18.03.2014