Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

أنباء

FİLOLARIN YENİ GÖZDESİ HUCKEPACK’LERDEN DNT’YE 15 ADET

Karayolutaşımacılığında artan maliyetler nedeniyle, son dönemlerde taleplerin tren yoluile taşımaya yönelmesiyle birlikte, treyler ürünlerinde de bu yönde gelişmeleryaşanmaktadır. Buna bağlı olarak arge çalışmalarını hızlandırarak müşterilerinihtiyacının giderilmesi yönünde gerekli arge çalışmalarını tamamlayan ve seriüretime geçen Serin Treyler, geliştirdiği huckepack modeliyle müşterilerindentam not aldı.

Huckepack modelinin başlıca özellikleri

Geliştirelenhuckepack modelde yer alan; tren taşımacılığına uygun dizayna sahip, hareketedebilen çatı ve gümrüklenebilir yan perdeler, 2950 mm İç tavan yüksekliği ve13.600 mm iç uzunluk ve opsiyonel olarak yükseltilebilir çatı sistemleri (Serin,Mega attic veya Lifemaster) aracın başlıca önemli özellikleri arasındadır.Ayrıca bu yeni ürün müşteri tercihine göre Huckepack Mega 950 mm ve HuckepackAveraj 1050 mm pleyt yüksekliğine sahip iki model olarak piyasaya sunulmuştur.

Dnt Uluslararası Nakliyat filosunu güçlendiriyor

Merkezi Denizli’de bulunan ve Avrupa’nın tüm ülkelerinetaşımacılık yapan DNT, ağırlıklı olarak tekstil ürünleri nakliyesi konusundahizmet vermektedir. Filosunda 40 yakın treyler bulunduran firma, bu teslimatile birlikte sayıyı 55 yükseltti. Sonzamanlarda taşıma sektörünün tren yoluna döndüğünü ve bu konuda ilk adım atanfirmalar arasında bulunduklarını ifade eden ,kalite ve servis hizmetlerinin başarısı hakkında Serin Treyler’e güvendiklerini,bu yatırımlarımla ortak iş birliğini devam ettirdiklerini belirtti.

20.07.2015