Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

أنباء

2 MARKA VE 7 FARKLI MODEL İLE KONTEYNER’DE SERİN ATAĞI

Treyler üreticileri içinde önemli bir yere sahip olan SerinTreyler, 2014 yılını da sektörün ikincisi olarak tamamlama başarısını gösterdi.Pazar payını artırma konusunda seri üretim bantlarına lowbed ve konteynertaşıyıcıların üretimini ilave etti.

Proje olarak müşterilerinden gelen konteyner taleplerinikarşılayan Serin üretim tesisleri seri olarak üretim hattını yenileyerek, konteyner taşıyıcı grubunda Serin ve MRM markası ile 7 farklı modeldeüretime başladı.

Treyler satış piyasasının % 9.71 oranını konteynersatışlarından oluşuyor. Serin yaptığı hamlesi ile bu satışların %10 luk kısmınıalma hedefi ile yola çıktı. “Deniz yolu ile yapılan ihracatımız yıllara göreönemli artış gösterdi. Özellikle 40” konteyner ile elleçleme yapılan ihracatyükleme frekansının ciddi artış gösterdiği bu pazarda, ortaya konulanhedeflerin üzerine çıkılması sürpriz sayılmayacak bir gelişme olacak” diyen vedoğru ürünü seri üretime aldıklarını ifade eden, Serin Treyler Yönetim KuruluÜyesi Recep Serin; “ürünlerimizde iki farklı marka ile üretim yapmamızınsebebi, SERİN markası ile dış pazarlara ve profesyonellere yönelik ürünçıkarmayı, MRM markası ile daha düşük alım gücüne sahip müşterilerimizinbeklentilerini karşılamayı hedefledik” dedi.

“Her iki marka arasında kalitede ve standart özelliklerdefark olmadığını, her iki ürünün de SERİN garanti şartlarına haiz olduğunu”ifade eden Recep Serin, “Serin Konteyner modelimizde şasi, ayaklar, king pin veaksesuarlarda ithal malzeme kullanırken, MRM modellerimizde maliyetleridüşürerek müşterilerimize kaliteli ürünü daha uygun rakamla sunma adına yerli üretim ürünlerini kullanmaktayız”dedi.

40” normal ve High Cube konteyner taşımacılığında lojistikfirmalarının artan taleplerini karşılamak için2x20”, 1x30”, 1x40”, 1x40”HCkonteyner taşımacılığına uygun modelde hem Serin hem de MRM markası ile(Model C ve Model D) ürün çıkarılırken, diğer satışa arz edilen farklı taşımakonseptindeki modeller hakkında Serin Satış Birimi ile Serincorner bayilerindenbilgi alınabiliyor.