Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

News

MRM VE SERİN MARKA KONTEYNERLER LİMANLARDA

Geliştirdiği ürünlerle, treyler sektörüneyenilikler kazandıran Serin Treyler, konteyner taşımacılığında da bu geleneğinibozmadı ve 2 marka ve 7 modelini müşterilerin beğenisine sunarak araçteslimatlarına hız verdi.

Şirin Nakliyat’a 7 adet MRM KonteynerTaşıyıcı

Yurtdışında başta Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusyaolmak üzere genel Avrupa ülkelerine çalışan Şirin Nakliyat Şirketler Grubu,filosunda yer alan 200’ e yakın araç parkurunda yeniliğe giderek teslim almışolduğu 7 adet MRM marka konteyner taşıyıcıyı da filosuna ekledi.

MRM markakonteynerlerin limanlarda oldukça kullanışlı olacağının altını çizen, ŞirinNakliyat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şirin, “Serin Treyler ileyıllardır uzun soluklu bir dostluk ve iş birliği içerisindeyiz. Yeni almışolduğumuz bir ihale için limanlarda kullanmak üzere 7 adet MRM marka konteyner taşıyıcıyı filomuza kattık ve herzaman olduğu gibi bu araçlardan da yeterli verimi alacağımıza inanıyoruz.”diyerek teslim olduğu araçları genelde İstanbul ve İzmir limanlarında 20 likkonteyner taşımada kullanacakları ifade eden Şirin, “ ilerleyen zamaniçerisinde yeni açılacak ihalelere göre bu konteyner sayımızın artacağınıdüşünüyoruz. Bu işbirliğinden de her zaman olduğu gibi memnunuz. “ dedi.

MRM Marka ve SERİN Marka Konteynerlerin başlıcaözellikleri

Garanti bakımından her iki marka için tümşartların geçerli olması ile MRM ve SERİN marka konteynerler müşterilertarafından tam not aldı. İki marka arasında standart özelliklerde bir farkınbulunmaması, bu iki markanında 2x20”, 1x30”, 1x40” konteyner taşımacılığınauygun olması ve en çarpıcı özellikleri olan 40” High Cube konteynertaşımacılına da uygun olması, lojistik firmaları tarafından tercih edilmesinisağlamaktadır.


17.03.2015