Serin Treyler Facebook Serin Treyler Twitter Serin Treyler Instagram Serin Treyler Youtube Serin Treyler Google Plus Image Map

News

BARAN OTOMOTİV’ E 11 ADETLİK HAVUZ DAMPER’İN İLK 5 ADEDİ TESLİM EDİLDİ

Taşımacılık sektöründe 2010 yılından butarafa faaliyette olan Baran Otomotiv, bu yıl yapacağı yatırımlar için SerinTreyleri tercih etti. 11 adetlik TigerHavuz damper siparişinin ilk parti teslimatı Serin Treylerin fabrika sahasındagerçekleştirildi.

BaranOtomotiv, parkında bulunan silobas, kuruyük, kapaklı damper ve havuz damper araçlarıyla,Konya, İstanbul, Ankara ve Trakya bölgesinde taşımacılık yapıyor. 2012 yılındanbu tarafa Serin ile işbirliğini devam ettiren Baran Otomotiv yetkilisi SedatBaran; “ Yeni yapacağımız yatırımlarda da tercihimizi Serin kalitesinden yanakullanacağız” dedi. Araç parkında yer alan toplam 60 treylere, Serin Fabrikatesislerinde teslim aldığı 5 adet, 28 m3 Tiger havuz damperi ilave etti.

Damperteslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Serin Treyler YönetimKurulu Üyesi Recep Serin ise “28 m3 yeni tip Tiger Havuz damper modellerini buteslimatlar ile yolarla buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Buyatırımlarında da bizi tercih eden Baran Otomotiv yetkilisi Sayın Sedat Baran’ateşekkürlerimiz sunar, kendilerine hayırlı olmasını dileriz.” dedi.

Tiger Havuz Damperin Yeni Modeli;

Dampersatışlarıyla başarısını devam ettiren Serin Treyler, Havuzlu damper modelindeyeni geliştirdiği 28 m3 lük Tiger modelinin teslimatlarına hız verdi. 8700 mmdış uzunluğunda olan araç 1790 mm iç kasa yüksekliğine sahip. Havuzun taban,arka kapak ve yan duvarlarında 4.5 mmkalınlığında Hardox 450 tip yüksek mukavemetli saç kullanıldı. Bu sayedekasanın her yüke karşı dayanıklı olmasını ve öz kütlesi fazla olan yüklerintaşınmasında dahi taban formunun bozulmamasını sağlıyor. I kesitli Serin şasiüzerinde taşınan havuzun yolla irtibatını yine Serin teknolojisi ile geliştiren3x9000 kg taşıma kapasiteli dingil grubu sağlıyor. İthal dingil tercihi iseopsiyonel olarak sunuluyor. Asfalt dökümünde kullanılan finisher ile damper arasında,eğimli veya düz yol fark etmeksizin, basınç değerlerinin düzenlenmesi iledamperin frenlemesi, sürücüsüz otomatik kontrol edilebiliyor. Sürücü kontrolüdışında damperin açılması gibi bir duruma karşı kontrol ve uyarı ikazsistemleri devreye girerek sürücü uyarılıyor. Aracın ön dingil bölgesindebulunan kontrol paneli ile dingil başına düşen yük miktarı, hava yastık basınçkontrolü yapılabiliyor. Günlük servis ve kilometre kaydı tutularak, aracınkullanım şartları hakkında bilgi sahibi olunabiliyor.


20.04.2015